CD Den pramenů

CD Den pramenů vyšlo v roce 2004 a zachycuje současnou sestavu kapely. CD je vyprodané, sbíráme síly k reedici.

CD Den pramenu - titulní strana bookletu

1.Den pramenů (Zbyněk Zatloukal)
2.Cestou za tebou (Jiří Matěk) mp3 (2,2 MB)
3.Mezi mnou a tebou (Jan Frühwirt/Jana Halbichová)
4.Šedá skála (Jiří Matěk)
5.Kříž (Zbyněk Zatloukal)
6.Polední soumrak (Jiří Matěk)
7.Lucerna (Zbyněk Zatloukal)
8.Neříkej (tradicionál/Jiří Matěk)
9.Oči sametový (Zbyněk Zatloukal) mp3 (3,9 MB)
10.Z ostrovů (Zbyněk Zatloukal)
11.Dharmoví tuláci (Jiří Matěk)
12.Brána (Zbyněk Zatloukal) mp3 (2,8 MB)

Zbyněk Zatloukal - zpěv, 12strunná a 6strunná kytara
Sylva Čekalová - zpěv, Panova flétna
Jiří Matěk - zpěv, 5strunné banjo, kytara
Radek Polívka - kontrabas, vokál
host: Petr Novotný - klávesy, vokál

nahráno ve studiu Good Day Records v lednu a únoru 2004
hudební režie Petr Novotný, zvuková režie Jiří Mašek

Akciová společnost

V létě 2003 jsme ve spolupráci s časopisem Puchejř založili "akciovou společnost" Lupení. Naši akcionáři koupí akcie v ceně 200 Kč umožnili předem shromáždit část finanční hotovosti, která byla potřebná k nahrání a výrobě CD. Dále jsou mezi majiteli akcií ti, kteří nám s výrobou cédéčka nezištně pomáhali. Po vydání získali akcionáři cédéčko spolu se zpěvníkem. Jména všech akcionářů jsou uvedena v bookletu CD. Patří jim náše poděkování za pomoc a důvěru.

predni strana akcie

Seznam akcionářů

VIP - 2 akcie
Zdena a František Antonyovi, Praha
Bílá Tlapka - Pavla Chyská, Písek
Fili - Jana Ptáčková, Praha
Petr a Marta Jílkovi, Praha - Letňany
Honza Kroček, Praha
Long - Karel Jůzek, Hostivice
Jiří Másilko, Humpolec
Ramon a Leník Přepráskovi, Hronov
Ráma - Ladislav Šimek, Praha
Samby - Milan Štrba, Praha
Nina a Petr Tůmovi, Praha
Zdeněk Večerka, Nový Malín u Šumperka
Jiří a Hana Večeřovi, Havlíčkův Brod
Kytka a Cimbura Vidimští, Praha
A
Aligátor - Pavel Nenkovský, Mohelnice
Alpín - Milan Lebeda, Praha
Andělín - Jan Frühwirt, Praha
Andy - Dan Škoda, Praha
Arnold - Jiří Kadlec, Praha
B
Babička - Břetislav Snášel, Český Těšín
Bareťák - Petr Veselý, Rakovník
Míša Bartůňková, Svratka
Markéta, Pepa a Terezka Bayerovi, Praha
Bébar Zdeněk, Olomouc
Bedla - Jiří Antl, Liberec
Belmondo - Milan Plch, Praha
Beruška - Ivana Reimerová, Ostrava - Poruba
Billíček - Jaromír Frič, Praha
Bobek - Antonín Král, Olomouc
Boženka a Markéta Čivíšovi, Bílovice nad Svitavou
Bob - Zdeněk Tatarčík, Hranice
Bobr - Jan Mlázovský, Bečváry
Bobr - Milan Syslo, Krnov
Bodlák - Jan Hokeš, Chlumín
Boubelín - Karel Pouzar a Věrka Jezlová, Praha
Petr Bradáč, Praha
Jaroslav Brandejs, Uničov
Dalibor Brázda, Liberec
Brčomil - Tomáš Přichystal, Slavkov u Brna
Brko - Jiří Červinka, Praha
Míra Brožek, Líbeznice
C
Carmen - Jiří Lipka, Praha
Cipísek - Michal Rothanzl, Sokolov
Cmunda - Stanislav Přibyl, Brno
Č
Inka Čekalová, Praha
Miloslava Černá, Raspenava
Pavlína Černohorská, Měšice
Číra - Zdeněk Jirčík, Rožná pod Perštejnem
Pavla Čujanová, Praha
Jan Čurda, Trutnov
D
Dan - Josef Drlík, Hostivice
Dan - Jan Červinka, Dlouhá Třebová
Daniela Dlhá, Praha
Deštěnka - Marie Válková, Brno
Štěpán Dodek, Opava
Dodýš - David Koura, Plzeň
Zdeněk Dohnal, Olomouc
Doug - Tomáš Machalík, Kladno
Draculea - Iva Spurná, Praha
Drak - David Antoš, Praha
Droběna - Hana Matoušková, Holice
Dudlík - Jan Rovenský, Plzeň
Ivan Dvořák, Praha
Milda Dvořák, Nové Město na Moravě
E
Jan Eckstein, Sokolov
Endy - Eva Sobková, Vsetín
Elv - Vojta Herout, Praha
Erinka - Irena Šlahorková, Frenštát pod Radhoštěm
Ewe - Miroslav Bundil, Praha
F
Jaroslav Farkaš, Vsetín
Tomáš Fatr, Tábor
Jaroslava Fiřtová, Liberec
Pavel Formánek ml., Příbram
Fráňa - Jan Šrámek, Brno
Fredy Schubert, Praha
Jarka a Honza Fridrichovi, Líbeznice
G
Monika Gábrišová, Praha
George - Jiří Jelínek, Praha
Gibbon - Aleš Valtera, Hronov
Eva Grulichová, Olomouc - Svatý Kopeček
Helena Grulichová, Praha
H
Hadži - Stanislav Dlouhý, Nepomuk
Hancoš - Hana Hubáčková, Praha
Hanka Hosnedlová, České Budějovice
Jiří Havel, Praha
Petr Havlíček, Mikulášovice
Jiří Hlaváček, Praha
Miloš Hlávka, Nový Knín
Horal - Petr Jílek, Praha - Letňany
Jarka Horáková, Praha
Houbák - Petr Houba, Rakovník
Luboš Hrubý, Plzeň
Hřib - Jiří Kozák
Alena Hudcová, Sibřina
Tomáš Hurta, Zábřeh
Ladislav Hutla, Nové Město pod Smrkem
Hříbek - Kamil Vávra, Stará Voda
CH
Jiří Charamza, Olomouc
Charlie - Miroslav Karel, Olomouc
Alena Charouzová, Šternberk
Chemik a Zvíře - Zdeněk Čihák a Irena Melčová, Branišov
Chúf a Lída Zárybnických, Kralupy nad Vltavou
I
Ibaiva - Iva Paštrnáková, Bratislava
J
Jaroos - Jaroslav Pagáč, Praha
Jeňýk - Jan Valeš, Holýšov
Jerry - Jaroslav Koš, Velká Bystřice
Anna Jiříčková a Miloš Paur, Neratovice
Jitřenka - Jana Mašková, Odolena Voda
Pavel Jořenek, Horní Sukolom
Jindra Jung, Olomouc
Jupp - Michal Konečný, Praha
K
Káča - Kateřina Hrabáková, Pardubice
Kantor - Jan Hanzl, Chvaleč
Kanystr - Richard Kunc, Brno
Aleš Kapsia, Olomouc - Holice
Radmil Kasal, Znojmo
Michaela Kašová, Doksy
Katastrofy - Vladimír Hůla a Veronika Holá, Brno
Kavče a Jerry Šálkovi, Líbeznice
Kavka - Monika Jílková, Praha - Letňany
Kazatel - Mirek Novák, Brno
Radka Kejlová, Bášť
Kim - Miloš Houdek, Kolín
Miroslav Kohler, Olomouc
Komár
Rudolf Kopeček jr., Brno
Koptchem - Jan Bielczyk, Karviná - Fryštát
Kosťa Šumilov, Praha
Krokyn - Jaromír Hořínek, Velká Bystřice
Zdena Kubíková, Praha
Alena Kulišová, Pardubice
Kuňka - Petra Kuhnová, Olomouc
Hana Květoňová, Dubčany
Kytka - Jarmila Faltová, Česká Třebová
L
Karel Langr, Malá Čermná
Jana Linhartová, Praha
Lišák - Karel Růžička, Plzeň
Lochness - Petr Křivohlávek, Praha
Long - Jaroslav Kalina, Praha
M
Maňas - Daniel Koháček, Praha
Maschall - Richard Šebeček, Zlín
Jiří Már, Praha
Katarína Mardiaková, Bratislava
Josef Medlín, Praha
Merlin - Marek Venclíček, Ústí nad Labem
Kamil Meyer, Brno
Mici - Bětka Bergerová, Olomouc
Hana Mládková, Praha
Mlha & Mlžinka - Honza Zdiarský a Martina Hockeová, Kovářské Pardubice
Mravenec - Zdeněk Antl, Liberec
Radka Mužíková, Jamné nad Orlicí
N
Notář - Petr Kolář, Plzeň
Barbora Nováková, Horní Jelení
Petr Novotný, Cheb
O
Roman Opavský, Praha, Jauvajs
Zdeněk Ondruš, Ústí nad Labem
P
Pajda - Petra Pajasová, Úvaly
Palec - Josef Kadlec, Olomouc
Pavča a Růža Růžičkovi, Dolní Žandov
Pavouk - Franta Zahrádka, Líbeznice
Milan Pecke, Březinka
Pavel Peterka, Citov
Pavlík - Pavel Pohnert, Praha
Petty - Petra Hasilová, Most
Peži - Ondřej Dubín, Praha
Ladislav Podroužek, Brno
Jaroslava Polívková, Chrudim
Prcek - Mirek Navrátil, Tišnov
Petr Procházka, Brno
Přéma - Přemysl Jaš, Praha
Přéma - Přemysl Neumajer, Praha
Jana Přinosilová, Slatinice
Marcela Pykalová, Olomouc
R
Ranč - Milan Belza, Kostelec nad Orlicí
Iva Ratajíková, Praha
Michal Raušer a Jana Havránková, Praha
Rebeka Kučtápová, Velký Dřevíč
Reník - Radek Novák, Chrudim
Zdeněk Rýdl, Holýšov
Rytíř - Jan Staněk
Ř
Řepa - Jana Kučerová, Brno
Řešetlák - Josef Bláha, Praha
S
Sam Indián - Ladislav Kročák, Praha
Sandy - Josef Nosek, Šternberk
Hanka Schäfer, Kolín nad Rýnem
Sigma - Martin Seidler, Velká Bystřice
Síma - Petr Simandl, Praha
Jak Skalický, Brno
Karel Sklenář, Praha
Skung, Petr Dobrovolný, Praha
Slim a Kačka Mlázovští, Praha
Sluníčko Sandy - Hana Štěpánková, Olomouc
Vlaďka Soldánová, Šternberk
Pavel Staněk, Praha
Stráša - Jitka Bílská, Jablonec nad Nisou
Hana Studená, Olomouc
Sunny - Lenka Křížová, Kladno
Š
Šak - David Peroutka, Jindřichův Hradec
Hynek Šalplachta, Třebíč
Šany - Jan Michalec, Brno
Michal Šefc, Praha
Šemík - Jiří Šimána, Zdemyslice
Šimon - Miroslav Hampl, Olomouc
Antonín Šindelář, Třebovice
Hana Škáchová, Praha
Škopy - Pavel Škop, Praha
Šnek - Maritna Jílková, Praha - Letňany
Marie Šrámková, Dolní Rychnov
Štěhně a Evelína Dohnálkovi, Tišnov
Josef Šulák, Halenkov - Hluboké
Švorcák - Martin Štrobák, Brno
T
Teta Domeček - Helena Baráková, Praha
Pavlína Tomášková, Rychnov nad Kněžnou
Toncek - Antonín Koreček, Česká Třebová
Tony - Michael Antony, Praha
Tony Linhart, Praha
Jiří Torn, Praha
Tornádo - Blanka Prudilová, Lipník na Bečvou
U
Uzel - Petr Kohut, Ostrava
V
Mirek Valina, Evaň
Michal Václ, Praha
Emilie Válková, Bruntál
Vašýk - Vašek Stričko, Praha
Venca - Václav Šraut, Vysoké Mýto
Vladivoj Veselý, Uničov
Jitka Vicherová, Nová Role
Velkej Davi - Břetislav Vendler, Praha
Velkej Drak - Vladimír Javůrek, Praha
Viki a Bruml Donathovi, Ostrava
Vilík - Petr Štor, Praha
anonymní dárce V.
Vlasťák - Vladimír Libra
Vlck - Pavel Bednář, Tišnov
Vodník - Vláďa Velát, Písek
Vokoun - Petr Náhlík, Plzeň
Miloslav Vorel, Praha
Klárka a Zuzka Vytiskovy, Praha
W
Waki - Magdalena Karelová, Brno
Warapa - Petr Mouka, Praha
Willy a Zdeňka Vilhelmovi, Praha
Worvik a Charlie - Karel Neudert, Praha
Petra Wrkoslavová, Vápenný Podol
Z
Zajac - Mirek Duda, Ostrava
Majka Zbranková, Lipová Lázně
Eva Zichová, České Budějovice
Petr Zimák, Kroměříž
Petr Zubíček, Ratiboř
Zubřík - Zbyněk Rosendorf, Praha
Tom Zvědělík, Bořitov
Ž
Žába - Jiří Prokop, Stěžery
Jiří Žatka, Střeň
Želva - Jana Hrozová, Praha
Žeryna - Zuzana Tylšová, Hradec Králové

CNW Counter